ارتجال

ارتجال

سند۲۰۳۰

يكشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۲۳ ب.ظ

یکی از اعضای جبهه اقدام در یاد داشتی بیان داشت:

تسلط بهائیت از طریق سند 2030

حذف دین، جهاد و شهادت
اگر ملت را از ایمانش تهی بکنند؛ مثل این است که زره را در میدان جنگ از تن او بیرون آورده باشند. اگر مردم یک کشور را از غرور ملی و احساس مناعت و ایستادگی و استقامت تهیدست کنند، آن ها را در مقابل دشمن خلع سلاح کرده اند.

به گزارش جبهه اقدام؛ مگذار که زه کند کمان را      دشمن که به تیر می توان دوخت (سعدی)

امام خمینی روحی فداه فرموده اند: «کشور ما چنان سیلی ای به صورت قدرت های بزرگ و ریشه های فساد آن ها زده است که آن ها از جا نمی نشینند؛ مگر آنکه کشور را به فساد بکشند!» (2/11/59)

متأسفانه حقایق گویای این است که تمام تلاش دولت یازدهم و دوازدهم بر راضی کردن غرب استوار است و در این مسیر به قدری افراطی عمل کرده اند که تمام دستاوردهای انقلاب را در معرض نابودی قرار داده اند. یکی از دستاوردها و هدف های انقلاب، مسئله استقلال است که سند 2030 استقلال کشور در زمینه آموزش و پرورش را زیر سؤال می برد. سؤال اساسی این است که وقتی اسناد بالادستی با ارزشی موجود است، چرا باید در تربیت نسل های آینده کشور به یونسکو و کشورهای سلطه گر غرب وابسته باشیم؟! آیا کشورهایی که تمام توان و امکانات خود را برای نابودی جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند، قابل اعتماد هستند؟! حتی اگر به فرض محال این کشورها خیرخواه ما باشند، آیا خودمان توان اداره ی آموزش و پرورش را نداریم؟! به فرموده ی مقام معظم رهبری «آموزش و پرورش، منبع حیات برای جامعه است.» به راستی هدف دولت از به خطر انداختن منبع حیات جامعه چیست؟!  و در این مسیر چه سودی عاید دولت می شود که تمام توان خود را در دفاع از سندی به کار می گیرد که بند بند آن دارای نواقص و منافذی است که کیان نظام را مورد تهدید قرار می دهد و برآمده از برنامه ی توطئه ی مشترک تیمی از عناصر انگلیسی و بهائی است؟! این تیم پیش تر در اندیشکده لگام لندن، زمینه ی تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران را تسلط بر سه حوزه ی «آموزش»، «تربیت معلم» و «محتوای درسی» اعلام کرده بود. تسلط بهائیت از طریق سند 2030 بر محتوای درسی تا جایی پیش رفته که مسائل مربوط به جهاد و شهادت، به بهانه ی مبارزه با خشم و خشونت، از کتب درسی و معارف حذف شده است. نمونه ی آن حذف درس شهید فهمیده از کتب درسی پایه ی ابتدائی است. با حذف جهاد و شهادت، مقاومت کشور را نشانه گرفته اند. دشمن به خوبی می داند که روحیه ی شهادت طلبی، موجب پیروزی جنگ تحمیلی هشت ساله شد و اکنون هم رزمندگان مدافع حرم که تربیت یافته با درس شهید فهمیده هستند، کیلومترها بیرون از مرزهای کشور در حال مقاومت و دفاع از ارزش های اسلام هستند و به خاری در چشمان حامیان داعش تبدیل شده اند. «فرهنگ، مبدأ همه ی خوشبختی ها و بدبختی های ملت است. اگر فرهنگ ناصالح شد، این جوان هایی که تربیت می شوند به این تربیت های فرهنگ ناصالح، این ها در آتیه فساد ایجاد می کنند. فرهنگ استعماری، جوان استعماری تحویل مملکت می دهد.» امام خمینی روحی فداه(19/10/56)

نوشته اند اراجیف "بیست، سی" صفحه/ بناست آن را در کار ما ملاک کنند

تو ای شهید! ببین جای عشق می خواهند/ چه چیزهایی را وجه اشتراک کنند (رها)

می توان تأثیر آشکار فضای مجازی را نیز در تغییر نگرش برخی افراد ساده لوح و غرب زده در مورد ارزش و اهمیت جهاد و شهادت مشاهده کرد. وقتی شهادت شهید حججی دنیا را متحول کرد، برخی در برابر این شهادت سکوت اختیار کردند و برخی با حامیان داعش هم صدا شدند و دفاع مدافعان حرم را زیر سؤال بردند! وقتی مسیر نفوذ دیدگاه غربی در رابطه با حذف دین و جهاد و شهادت از طریق شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی مثل تلگرام، اینستاگرام و... باز باشد، سرنوشت جمهوری اسلامی ایران، در نهایت به سلطه ی سلطه گران غربی ختم می شود. «(اگر) ملت را از ایمانش تهی بکنند؛ مثل این است که زره را در میدان جنگ از تن او بیرون آورده باشند. اگر مردم یک کشور را از غرور ملی و احساس مناعت و ایستادگی و استقامت تهیدست کنند، آن ها را در مقابل دشمن خلع سلاح کرده اند. این ها سلاح معنوی دشمن است. نباید کسانی جهاد و شهادت را تحقیر و باورهای دینی مردم را انکار کنند و مورد تشکیک قرار دهند. نباید دستاوردهای انقلاب را کوچک بشمارند و تحقیر کنند.» (امام خامنه ای مد ظله العالی، 15/4/83)

ادامه دارد...

اسماء حسن نژاد؛ فعال فضای مجازی

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۸/۲۸
ERTEJAL ERTEJALI

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی